Dwuosobowe kajaki polietylenowe: PRO TOUR 470
Nasze kajaki to sprzęt wykonany w technologii polietylenowej. Bardzo wygodne i co najważniejsze bardzo bezpieczne. Mocna i niezatapialna konstrukcja pozwoli pokonać trudne rzeki wraz z ich wszelkimi przeszkodami, ale także sprawi że kajak będzie się wyśmienicie sprawdzał na jeziorach. Nadaje się na krótkie spływy jak i na dłuższe wycieczki dzięki swojej pakowności.
Kajak PRO TOUR 470 posiada wygodne profilowane fotele ze składanymi oparciami, które pełnią również rolę wypornościową. Pomiędzy fotelami można dostawić dodatkowe oparcie dla dziecka, które będzie trzecim pasażerem na pokładzie.
W części rufowej znajduje się wodoszczelna komora bagażowa, która uchroni Twoje rzeczy przed zamoknięciem. Natomiast na dziobie umiejscowiono korek spustowy pomagający pozbyć się wody z kajaku.

Jednoosobowe kajaki polietylenowe:
TRAPER
Również nasze jedynki są wykonane z polietylenu. Bardzo wygodne i co najważniejsze bardzo bezpieczne. Mocna i niezatapialna konstrukcja pozwoli pokonać trudne rzeki wraz z ich wszelkimi przeszkodami, ale także sprawi że kajak będzie się wyśmienicie sprawdzał na jeziorach. Nadaje się na krótkie spływy jak i na dłuższe wycieczki dzięki swojej pakowności.
Profilowane fotele i podnóżki zapewnią wygodę. Na rufie znajduje się zamykany gumową pokrywą luk bagażowy.
Duży kokpit zapewnia łatwość w ewakuowaniu się z kajaka i pozwala łatwo się schować w kajaku podczas przepływania pod niskimi mostkami i drzewami. Profil kadłuba i płaskie dno pomaga przy „wchodzeniu” na przeszkody i ich pokonywaniu (nie traci stabilności podczas prześlizgiwania się po przeszkodzie).

Dodatkowo nasze kajaki są wyposażone w podnóżki pomagające utrzymać stabilną pozycję w kajaku.

Wiosła: SWIFT ALU

Lekkie wiosło turystyczne, świetnie sprawujące się zwłaszcza na rzekach, podczas pokonywania licznych przeszkód. Na drążku w miejscu chwytania znajduje się antypoślizgowa folia oraz dwa gumowe pierścienie, które zapobiegają ściekaniu wody na ręce.

Kamizelki asekuracyjne: KAMIZELKA KAJAKOWA

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. O to zadba kamizelka kajakowa.
Nakładana przez głowę, z prawej strony posiada regulację pozwalającą odpowiednio dopasować ją do ciała, oraz pas krokowy zapobiegający „ wyśliźnięciu” się z kamizelki.
Podczas wiosłowania nie krępuje ruchów. A na przedniej części znajduje się poręczna kieszonka.