kajakimlyn.pl

Kajaki i młyn???

Nazwa powstała z połączenia właśnie tych dwóch słów. A wzięło się to z miejsca w którym mieści się nasza przystań. Mieścimy się przy starym młynie wodnym w miejscowości Korne ( gmina Kościerzyna).
Jesteśmy „młodą” firmą rodzinną organizującą spływy kajakowe. Zabawę z kajakami zaczęliśmy w dzieciństwie gdyż wychowani jesteśmy nad rzeką, stawem młyńskim no i na Kaszubach, gdzie nie trudno o jeziora i rzeki.Nasze początki można zobaczyć w galerii – Nasze rodzinne początki na kajakach.

Młyn

Nasza baza

Dlaczego pływać z nami

Dofinansowanie

Galeria

Z każdym rokiem zdobywamy kolejne doświadczenia. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom bezpiecznej i miłej zabawy na kajakach. Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszego sprzętu i świadczonych usług.
Współpracujemy z najlepszymi w zakresie zakupowanego sprzętu i osobami z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i kwalifikacjami ] osób które prowadzą nasze spływy dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy do skorzystania z usług kajakimlyn.pl oferujący spływy kajakowe na Kaszubach. Wypożyczamy sprzęt na wielu rzekach Pomorza i Kaszub – w zależności od życzeń klientów. Oferujemy nowoczesne i bardzo bezpieczne kajaki polietylenowe. Dwuosobowe aquarius PRO TOUR 470 oraz jednoosobowe Traper.

Do korzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno początkujących kajakarzy jak i tych z doświadczeniem, szukających wrażeń. Dla każdego znajdzie się satysfakcjonująca trasa.
Oprócz kilku proponowanych szlaków istnieje możliwość wyznaczenia swojej indywidualnej trasy, a my zajmiemy się resztą.

Zobacz spływy